PRISTATYMAS APMOKĖJIMAS

 •  

   PATIKIMAS PRISTATYMAS SU DPD

  Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneris UAB „DPD Lietuva“. „DPD Lietuva“ – viena pirmaujančių siuntų pristatymo bendrovių Europoje.

  Ilgametė patirtis ir profesionali komanda užtikrina greitą ir patikimą prekių pristatymą.

   

   

  Pristatymas kurjeriu iki Jūsų namų durų

  Svarbu!!! Pakeitimai siuntų pristatymo tvarkoje dėl COVID-19 grėsmės!

  Nuo 2020.03.17 (antradienio) pradedamas vykdyti atnaujintas bekontaktis pristatymas. Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant. Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš toliau nurodytų būdų. 

  SIUNTA PRIVAČIAM ASMENIUI.

  1. Gavėjas parodo galiojantį savo asmens dokumentą per atstumą, o kurjeris savo skeneryje
  įveda 5 paskutinius dokumento numerio skaitmenis (ne asmens kodą). Tinkami dokumentai: pasas, ID kortelė, vairuotojo pažymėjimas, leidimas gyventi Lietuvoje.

  2. Jei Gavėjas neturi su savimi asmens dokumento, kurjeris Gavėjui sutikus nufotografuoją jį šalia siuntos iš 2-3 metrų atstumo.

  3. Gavėjui atsisakius fotografavimo ir pageidaujant, kurjeris siuntą gali nukreipti į patogiausią DPD Pickup paštomatą.

  4. Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus, kurjeris neįteikia siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui.  

   

  SIUNTA ĮMONEI.

  Jei siunta skirta įmonei, kurjeris nufotografuoja įmonės patalpose paliktas siuntas iš kelių metrų atstumo, kad matytųsi patalpų fragmentai.

  Tai laikoma, kaip įrodymu, kad kurjeris pristatė siuntas. Įmonės darbuotojui pateikti asmens dokumento ar fotografuotis nereikia. 

   

  Informavimas. Apie proceso pasikeitimus privačius gavėjus informuosime vakarą prieš pristatymą ir pristatymo rytą. Papildomai informuosime verslo įmonių Gavėjus. Informuokite savo klientus apie bekontaktį pristatymą pateikdami informaciją Jūsų internetinėje svetainėje ir papildomai informuodami klientus el. paštu, SMS žinute ar kitais būdais.

  Apribojimai. Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. koridorius, laiptines ir pan. Patekimas į verslo patalpas neribojamas.

  Teisinė informacija. Siuntos gavėjo nuotrauka (atvaizdas) bus tvarkomi siuntų pristatymo ir pretenzijų bei skundų nagrinėjimo tikslais. Informacija saugoma 7 mėnesius nuo užfiksavimo. Nuotraukos, užfiksuotos kurjerio skeneriu, automatiškai pateks į atskirą saugų serverį, todėl kurjeris negalės ir neturės techninės galimybės nuotraukų ir informacijos kopijuoti ar persiųsti tretiesiems asmenims. Siuntos gavėjas turi teisę nesutikti su atvaizdo tvarkymu ir pasirinkti siuntos pristatymą į DPD Pickup paštomatą. 

   

   

  Skubus pristatymas visoje Lietuvoje jau kitą darbo dieną.

  Sezono piko metu (balandžio-gegužės mėn. ir rugsėjo-spalio mėn.) dėl didelio užsakymų kiekio prekių pristatymas gali užtrukti nuo 2 iki 7 dienų. Užsakymai pristatomi Jūsų nurodytu adresu į bet kurį Lietuvos miestą (miestelį, kaimą) iki Jūsų namų arba darbo durų. Prieš pristatant kurjeris Jums paskambins bei sutars su Jumis patogų pristatymo laiką.

   

  Apmokėjimo būdai:

  Internetinė bankininkystė / Standartinis bankinis pavedimas / Grynaisiais pristatymo metu (karantino metu atsiskaitymas tik banko kortelėmis!)

   

   

   

   

  Prekių atsiėmimas DPD pick up siuntų taškuose

   

  Atsiimkite siuntą su užsakytomis prekėmis Jums patogiu laiku pasirinktame Pickup siuntų taške. Pickup siuntų taškai yra įsikūrę įvairiuose paslaugų centruose, parduotuvėse ir kitose, gyventojų dažnai lankomose, vietose. Pasirinkite Jums patogiausią Pickup siuntų tašką.

   

   

   Apmokėjimo būdai:

  Internetinė bankininkystė / Standartinis bankinis pavedimas